Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.

Tekmovanja

1. krog - 25.08.18
NŠ ROHO25.08.18
ob 17.00
Ekipa 14
NK Miklavž25.08.18
ob 17.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
NK AJM Kungota25.08.18
ob 17.00
FC VOP Prepolje
NK Šentilj26.08.18
ob 17.00
ŠD BIOSAD Jakob
Slovenj Gradec27.08.18
ob 19.30
NK Zlatoličje
NK Jurovski Dol26.08.18
ob 17.00
NK Radlje
NK Aquasystems Dogoše26.08.18
ob 17.00
Paloma
2. krog - 01.09.18
Ekipa 1401.09.18
ob 17.00
Paloma
NK Radlje02.09.18
ob 17.00
NK Aquasystems Dogoše
NK Zlatoličje02.09.18
ob 17.30
NK Jurovski Dol
ŠD BIOSAD Jakob01.09.18
ob 17.00
Slovenj Gradec
FC VOP Prepolje01.09.18
ob 17.00
NK Šentilj
NK gostilna Lobnik Slivnica01.09.18
ob 17.00
NK AJM Kungota
NŠ ROHO02.09.18
ob 17.00
NK Miklavž
3. krog - 08.09.18
NK Miklavž08.09.18
ob 16.30
Ekipa 14
NK AJM Kungota08.09.18
ob 16.30
NŠ ROHO
NK Šentilj08.09.18
ob 16.30
NK gostilna Lobnik Slivnica
Slovenj Gradec08.09.18
ob 17.30
FC VOP Prepolje
NK Jurovski Dol09.09.18
ob 16.30
ŠD BIOSAD Jakob
NK Aquasystems Dogoše09.09.18
ob 16.30
NK Zlatoličje
Paloma08.09.18
ob 16.30
NK Radlje
4. krog - 15.09.18
Ekipa 1415.09.18
ob 16.30
NK Radlje
NK Zlatoličje15.09.18
ob 16.30
Paloma
ŠD BIOSAD Jakob15.09.18
ob 16.30
NK Aquasystems Dogoše
FC VOP Prepolje15.09.18
ob 16.30
NK Jurovski Dol
NK gostilna Lobnik Slivnica15.09.18
ob 16.30
Slovenj Gradec
NŠ ROHO15.09.18
ob 16.30
NK Šentilj
NK Miklavž15.09.18
ob 16.30
NK AJM Kungota
5. krog - 22.09.18
NK AJM Kungota22.09.18
ob 16.00
Ekipa 14
NK Šentilj22.09.18
ob 16.00
NK Miklavž
Slovenj Gradec22.09.18
ob 16.00
NŠ ROHO
NK Jurovski Dol23.09.18
ob 16.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
NK Aquasystems Dogoše23.09.18
ob 16.00
FC VOP Prepolje
Paloma22.09.18
ob 16.00
ŠD BIOSAD Jakob
NK Radlje22.09.18
ob 16.00
NK Zlatoličje
6. krog - 29.09.18
Ekipa 1429.09.18
ob 16.00
NK Zlatoličje
ŠD BIOSAD Jakob29.09.18
ob 16.00
NK Radlje
FC VOP Prepolje29.09.18
ob 16.00
Paloma
NK gostilna Lobnik Slivnica29.09.18
ob 16.00
NK Aquasystems Dogoše
NŠ ROHO30.09.18
ob 16.00
NK Jurovski Dol
NK Miklavž29.09.18
ob 16.00
Slovenj Gradec
NK AJM Kungota29.09.18
ob 16.00
NK Šentilj
7. krog - 06.10.18
NK Šentilj06.10.18
ob 15.30
Ekipa 14
Slovenj Gradec06.10.18
ob 15.30
NK AJM Kungota
NK Jurovski Dol07.10.18
ob 15.30
NK Miklavž
NK Aquasystems Dogoše07.10.18
ob 15.30
NŠ ROHO
Paloma06.10.18
ob 15.30
NK gostilna Lobnik Slivnica
NK Radlje06.10.18
ob 18.00
FC VOP Prepolje
NK Zlatoličje06.10.18
ob 15.30
ŠD BIOSAD Jakob
8. krog - 13.10.18
Ekipa 1413.10.18
ob 15.30
ŠD BIOSAD Jakob
FC VOP Prepolje13.10.18
ob 15.30
NK Zlatoličje
NK gostilna Lobnik Slivnica13.10.18
ob 15.30
NK Radlje
NŠ ROHO13.10.18
ob 15.30
Paloma
NK Miklavž13.10.18
ob 15.30
NK Aquasystems Dogoše
NK AJM Kungota13.10.18
ob 15.30
NK Jurovski Dol
NK Šentilj13.10.18
ob 15.30
Slovenj Gradec
9. krog - 20.10.18
Slovenj Gradec20.10.18
ob 15.00
Ekipa 14
NK Jurovski Dol21.10.18
ob 15.00
NK Šentilj
NK Aquasystems Dogoše21.10.18
ob 15.00
NK AJM Kungota
Paloma20.10.18
ob 15.00
NK Miklavž
NK Radlje20.10.18
ob 18.00
NŠ ROHO
NK Zlatoličje20.10.18
ob 15.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
ŠD BIOSAD Jakob20.10.18
ob 15.00
FC VOP Prepolje
10. krog - 27.10.18
Ekipa 1427.10.18
ob 14.00
FC VOP Prepolje
NK gostilna Lobnik Slivnica27.10.18
ob 14.00
ŠD BIOSAD Jakob
NŠ ROHO27.10.18
ob 14.00
NK Zlatoličje
NK Miklavž27.10.18
ob 14.00
NK Radlje
NK AJM Kungota27.10.18
ob 14.00
Paloma
NK Šentilj27.10.18
ob 14.00
NK Aquasystems Dogoše
Slovenj Gradec27.10.18
ob 14.00
NK Jurovski Dol
11. krog - 03.11.18
NK Jurovski Dol04.11.18
ob 14.00
Ekipa 14
NK Aquasystems Dogoše04.11.18
ob 14.00
Slovenj Gradec
Paloma03.11.18
ob 14.00
NK Šentilj
NK Radlje03.11.18
ob 16.00
NK AJM Kungota
NK Zlatoličje03.11.18
ob 14.00
NK Miklavž
ŠD BIOSAD Jakob03.11.18
ob 14.00
NŠ ROHO
FC VOP Prepolje03.11.18
ob 14.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
12. krog - 10.11.18
Ekipa 1410.11.18
ob 14.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
NŠ ROHO10.11.18
ob 14.00
FC VOP Prepolje
NK Miklavž10.11.18
ob 14.00
ŠD BIOSAD Jakob
NK AJM Kungota10.11.18
ob 14.00
NK Zlatoličje
NK Šentilj10.11.18
ob 14.00
NK Radlje
Slovenj Gradec10.11.18
ob 14.00
Paloma
NK Jurovski Dol11.11.18
ob 14.00
NK Aquasystems Dogoše
13. krog - 17.11.18
NK Aquasystems Dogoše18.11.18
ob
Ekipa 14
Paloma17.11.18
ob 14.00
NK Jurovski Dol
NK Radlje17.11.18
ob 16.00
Slovenj Gradec
NK Zlatoličje17.11.18
ob 14.00
NK Šentilj
ŠD BIOSAD Jakob17.11.18
ob 14.00
NK AJM Kungota
FC VOP Prepolje17.11.18
ob 14.00
NK Miklavž
NK gostilna Lobnik Slivnica17.11.18
ob 14.00
NŠ ROHO
14. krog - 23.03.19
NK gostilna Lobnik Slivnica23.03.19
ob 15.00
NK Miklavž
FC VOP Prepolje23.03.19
ob 15.00
NK AJM Kungota
ŠD BIOSAD Jakob23.03.19
ob 15.00
NK Šentilj
NK Radlje23.03.19
ob 15.00
NK Jurovski Dol
Paloma23.03.19
ob 15.00
NK Aquasystems Dogoše
NŠ ROHO23.03.19
ob 15.00
Slovenj Gradec
15. krog - 30.03.19
NK Jurovski Dol31.03.19
ob 17.00
Paloma
NK AJM Kungota30.03.19
ob 15.00
ŠD BIOSAD Jakob
NK gostilna Lobnik Slivnica30.03.19
ob 15.00
FC VOP Prepolje
Slovenj Gradec30.03.19
ob 15.00
NK Miklavž
NK Radlje30.03.19
ob 17.00
NK Šentilj
NŠ ROHO30.03.19
ob 15.00
NK Aquasystems Dogoše
16. krog - 06.04.19
ŠD BIOSAD Jakob06.04.19
ob 16.30
NK gostilna Lobnik Slivnica
Slovenj Gradec06.04.19
ob 16.30
NK Aquasystems Dogoše
NK Miklavž06.04.19
ob 16.30
FC VOP Prepolje
NK AJM Kungota06.04.19
ob 16.30
NK Radlje
NK Šentilj06.04.19
ob 16.30
Paloma
NK Jurovski Dol07.04.19
ob 16.30
NŠ ROHO
17. krog - 13.04.19
NK Jurovski Dol14.04.19
ob 17.00
Slovenj Gradec
NK Šentilj13.04.19
ob 16.30
NŠ ROHO
FC VOP Prepolje13.04.19
ob 16.30
ŠD BIOSAD Jakob
NK Aquasystems Dogoše14.04.19
ob 16.30
NK Miklavž
Paloma13.04.19
ob 16.30
NK AJM Kungota
NK Radlje13.04.19
ob 17.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
18. krog - 20.04.19
ŠD BIOSAD Jakob20.04.19
ob 17.00
NK Miklavž
NŠ ROHO20.04.19
ob 17.00
NK AJM Kungota
Slovenj Gradec20.04.19
ob 17.00
NK Šentilj
NK Aquasystems Dogoše22.04.19
ob 17.00
NK Jurovski Dol
FC VOP Prepolje20.04.19
ob 17.00
NK Radlje
NK gostilna Lobnik Slivnica20.04.19
ob 17.00
Paloma
19. krog - 27.04.19
NK Miklavž27.04.19
ob 17.00
NK Jurovski Dol
NK AJM Kungota27.04.19
ob 17.00
Slovenj Gradec
NK Aquasystems Dogoše28.04.19
ob 17.00
NK Šentilj
NŠ ROHO27.04.19
ob 17.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
Paloma27.04.19
ob 17.00
FC VOP Prepolje
NK Radlje27.04.19
ob 17.00
ŠD BIOSAD Jakob
20. krog - 11.05.19
NK Radlje11.05.19
ob 17.00
NK Miklavž
Slovenj Gradec11.05.19
ob 17.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
ŠD BIOSAD Jakob11.05.19
ob 17.00
Paloma
FC VOP Prepolje11.05.19
ob 17.00
NŠ ROHO
NK AJM Kungota11.05.19
ob 17.00
NK Aquasystems Dogoše
NK Šentilj11.05.19
ob 17.00
NK Jurovski Dol
21. krog - 18.05.19
NK Miklavž18.05.19
ob 17.00
NK Šentilj
FC VOP Prepolje18.05.19
ob 17.00
Slovenj Gradec
NK Radlje18.05.19
ob 17.00
Paloma
NK Jurovski Dol19.05.19
ob 17.00
NK AJM Kungota
NK Aquasystems Dogoše19.05.19
ob 17.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
NŠ ROHO18.05.19
ob 17.00
ŠD BIOSAD Jakob
22. krog - 25.05.19
NŠ ROHO25.05.19
ob 17.00
NK Radlje
Slovenj Gradec25.05.19
ob 17.00
ŠD BIOSAD Jakob
NK Šentilj25.05.19
ob 17.00
NK AJM Kungota
NK Miklavž25.05.19
ob 17.00
Paloma
FC VOP Prepolje25.05.19
ob 17.00
NK Aquasystems Dogoše
NK gostilna Lobnik Slivnica25.05.19
ob 17.00
NK Jurovski Dol
23. krog - 01.06.19
NK gostilna Lobnik Slivnica01.06.19
ob 17.00
NK Šentilj
Paloma01.06.19
ob 17.00
NŠ ROHO
NK AJM Kungota01.06.19
ob 17.00
NK Miklavž
NK Jurovski Dol01.06.19
ob 17.00
FC VOP Prepolje
NK Aquasystems Dogoše01.06.19
ob 17.00
ŠD BIOSAD Jakob
Slovenj Gradec01.06.19
ob 17.00
NK Radlje
24. krog - 08.06.19
NK Aquasystems Dogoše08.06.19
ob 17.00
NK Radlje
NK Šentilj08.06.19
ob 17.00
FC VOP Prepolje
NK AJM Kungota08.06.19
ob 17.00
NK gostilna Lobnik Slivnica
NK Miklavž08.06.19
ob 17.00
NŠ ROHO
Paloma08.06.19
ob 17.00
Slovenj Gradec
ŠD BIOSAD Jakob08.06.19
ob 17.00
NK Jurovski Dol






SPONZORJI ZVEZE
Takos
SportKlub
Draš

    Medobčinska nogometna
    zveza Maribor

    Engelsova ulica 6
    2000 Maribor

    T:031 782 191
    E:info@mnzveza-mb.si

    Uradne ure:
    pon.-pet. od 9.00 do 15. ure